5.ua

До амбасад Малайзії та Нідерландів другий день несуть квіти та свічки

  Вже другий день до київських амбасад Малайзії та Нідерландів йдуть люди. Вони приносять квіти, лампадки, іграшки, листівки та свічки, щоб ушанувати пам'ять жертв малайзійського "Боїнга-777".


  Відучора людський потік не зупиняється, навіть уночі. Люди приходять з дітьми та рідними, щоби висловити підтримку родичам та друзям загиблих. Наголошують – трагедія забрала життя людей, які не були причетні до ситуації на сході України. Найбільш людно було під посольством Королівства Нідерланди – вшанувати пам'ять загиблих люди приходили сотнями.

  Водночас, у Москві люди також вшановували загиблих та висловлювали слова жалю та вибачення. Крім квітів, свічок та дитячих іграшок – біля дипломатичних установ Малайзії та Нідерландів з'явилися й папірці, на яких люди пишуть російської та англійською "Вибачте нас". Біля московських посольств приспустили прапори, на сходах до будівель присутні вкладають жалобні букети.

  За попередніми даними аналізу американської розвідки, ракета, яка влучила у малайзійський лайнер на Донеччині, була випущена російськими бойовиками.
  Про це повідомляє CNN з посиланням на анонімне джерело у Пентагоні, яке має прямий доступ до останньої інформації.
  Попередній матеріал
  Петро Порошенко по телефону висловив співчуття Ангелі Меркель
  Наступний матеріал
  Меркель все ще вважає нові санкції проти Росії передчасними
  Теги:
  Loading...