Арсен Аваков
Арсен Аваков Скріншот відео

"Першопроходець": Аваков внесе правку у свою е-декларацію

  У декларації міністра за 2015 рік НАЗК знайшло одну помилку - той обіцяє виправити

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяє виправити неточність в декларації, на яку вказало Нацагентство із запобігання корупції. Про це він написав на особистій сторінці у Facebook

  "НАЗК підтвердило подану декларацію і знайшло тільки одну помилку в тому, що вказавши дохід в одному рядку, я не повторив його в іншому розділі - дуже радий! Це роз'яснення щодо заповнення форми я виправлю", - зазначив Аваков.

  Він додає: "Зібрані матеріали щодо декларації переплету у фоліант, з висновком НАЗК в кінці. І буду зберігати, наче почесну грамоту першопрохідцю".

  Раніше у НАЗК зазначили, що декларація очільника МВС за 2015 рік складена із порушенням. Зокрема, Аваков продав картину художника О.Попова "Портрет дівчини" за 1,5 млн гривень і вказав це в розділі "Доходи, у тому числі подарунки". Однак, він не вказав при цьому таку інформацію в розділі "Видатки й угоди".

  У НАЗК кажуть, що це є порушенням вимог ч. 10 п. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції".

  Загалом же у декларації Авакова - 12-кімнатна квартира, робота Пікассо і чорний діамант. Раніше міністр внутрішніх справ задекларував понад 4 млн гривень доходу у вигляді дивідендів, отриманих від італійської фірми Avitalia S. R. L.

  Попередній матеріал
  "Оновлення": у скільки обійшовся країні ремонт Ради
  Наступний матеріал
  В ОРДО проводять масові рейди на "укрдиверсантів" – за три дні затримали 579 осіб

  НАЗК змінить порядок перевірки е-декларацій – Корчак

  Повна перевірка: НАЗК вирішило взятися за е-декларації Тимошенко

  Під пильним оком антикорупціонерів: НАЗК перевіряє е-декларації віце-президента ДП "Антонов"