eer.ru

Перемога Трампа не змінить політику ЄС щодо України – Могеріні

  Голова європейської дипломатії заявила, що позиція Євросоюзу щодо України та незаконної анексії Криму не зміниться після перемоги Трампа на виборах у США

  Політика Євросоюзу щодо України не зміниться з приходом до влади у США Дональда Трампа. Про це заявила Верховний представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє видання Deutsche Welle.

  "Наша політика щодо України не зміниться, і це визначається не у Вашингтоні", – сказала вона. За її словами, це стосується як політики по Україні в цілому, так і щодо незаконної анексії Росією Криму.

  Водночас Федеріка Могеріні висловила побоювання, що пріоритети нової адміністрації США можуть відвести Америку далеко від деяких європейських базових принципів. У зв'язку з цим вона висловила надію, що Трамп поділятиме основні європейські цінності, які, за її словами, ЄС чітко позначив. "Ми будемо раді працювати з США на основі цих цінностей. Але потрібно дати їм (майбутній адміністрації у Вашингтоні – 5.ua) трохи часу, щоб вони могли визначитися з пріоритетами своєї зовнішньої політики", – додала вона.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Ворог гатив з мінометів, БМП та озброєння БТР
  Наступний матеріал
  Канада виділить $1,5 млрд на захист океанів
  Теги:
  Loading...

  Після обрання Трампа ЄС припинив переговори зі США про Трансатлантичне партнерство

  Європейський інвестиційний банк дасть Україні 200 млн євро кредиту на трамваї і тролейбуси