nv.ua

Канада виділить $1,5 млрд на захист океанів

  Канада оголосила про розробку Національного плану із захисту океанів, що передбачає виділення 1,5 млрд доларів протягом п’яти років

  Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє "Укрінформ".

  "Канадська економіка, навколишнє середовище та історія невід'ємно пов'язані з нашими прибережними регіонами. Національний план із захисту океанів, що вартує $1,5 млрд, перетворить Канаду на світового лідера у галузі морської безпеки та наблизить запровадження співуправління наших берегів прибережними громадами та корінним населенням, які разом забезпечуватимуть те, що узбережжя залишатимуться здоровими, чистими та безпечними для прийдешніх поколінь", – сказав Трюдо.

  В офісі прем'єр-міністра додали, що стандарти, закладені у план, встановлюють жорсткіші екологічні норми, ніж аналоги з інших країн. "Національний план має чотири основні пріоритети: створення провідної світової системи морської безпеки; відновлення та захист морських екосистем; посилення партнерських стосунків між державою та громадами корінного населення та інвестиції у методи очищення поверхні води від нафтових плям", – пояснили у відомстві.

  При цьому перші кошти будуть виділені вже наступного року. "Все, що ми як уряд робимо, має на меті одне – залишити нашим дітям та внукам краще місце для життя... Працюючи разом із партнерами вздовж узбереж та по всій країні, я певен, ми зможемо зберегти нашу берегову лінію для наступних поколінь", – підсумував прем'єр-міністр Канади.

  Як відомо, Канада має вихід до трьох океанів та розпоряджається найдовшою береговою лінією у світі.

  Попередній матеріал
  Перемога Трампа не змінить політику ЄС щодо України – Могеріні
  Наступний матеріал
  На найбільшій авіабазі США в Афганістані пролунав вибух: є жертви