krymr.com

Переговори у Мінську: ОБСЄ готує угоду про абсолютне перемир'я на Донбасі

Також стало відомо, що розведення сил та засобів біля Станиці Луганської може відбутися вже 5 березня

Вже 5 березня може відбутися розведення сил та засобів біля Станиці Луганської в Луганській області. Про це за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заявив спецпредставник місії ОБСЄ в групі Мартін Сайдік.

Однак, наголошує, це може відбутися лише за умови дотримання режиму "тиші". Крім того, під час засідання сторони дійшли згоди щодо відновлення мобільного зв'язку на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Представники ОРДЛО надали гарантії безпеки для ремонтних бригад.

Гуманітарна підгрупа обговорювала й питання визволення заручників та пошуку зниклих безвісти. Сторона ОБСЄ також закликала бойовиків на сході країни гарантувати безпеку медичним працівникам. Наступне засідання Тристоронньої групи сторони запланували за два тижні.

Також, як передає УНІАН, ТКГ наразі готує питання про абсолютне перемир'я на сході України. "Готуємо це питання. Але таке рішення ще не прийнято", – зазначив Сайдік. Він підкреслив, що одним із головних завдань ТКГ залишається забезпечення безпеки і необхідних життєвих умов для цивільного населення.

"Учасники підкреслили важливість відведення важкого озброєння, розведення сил і засобів. А також забезпечення безпеки цивільної інфраструктури, в тому числі шкіл, дитячих садів і лікарень. У засіданні робочої групи взяв участь представник "VodafoneУкраїна", він запевнив, що компанія готова брати участь у вирішенні проблем в забезпеченні мобільного зв'язку в ОРДО і ОРЛО", – заявив Сайдік.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Збірну України провели на сьомі зимові Паралімпійські ігри
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

Терористи обстріляли безпілотник ОБСЄ, який помітив гаубиці на окупованій території

ОБСЄ підтвердила розташування бойовиками ОРДО важкої техніки в населених пунктах на Донбасі – СЦКК

ОБСЄ фіксують обстріли бойовиків по мирних кварталах Донеччини: перебиті кабелі Vodafone

В ОБСЄ зафіксували значене зосередження озброєння біля захоплених бойовиками сіл на Донбасі

Айвазовська пояснила, чому обговорюється виключення з миротворчої місії представників НАТО

Брифінг "Третя річниця Мінських домовленостей: перспективи імплементації" – відео