Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

Переговори Путіна з Макроном щодо Донбасу: як за каденції Зеленського падає міжнародний авторитет України

  Читайте по-русски
  Вже вкорте порушено принцип, започаткований дипломатичною командою Порошенка, – "ні слова про Україну без України"

  Президент Франції Еммануель Макрон і президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови обговорили війну на Донбасі. Про це повідомляє "РБК Україна".

  При цьому розмова, за інформацією Кремля, була ініційована самим Макроном. І під час неї, зокрема, йшлося про "врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту".

  Однак, що цікаво, протягом останніх днів на сайті президента Зеленського немає жодного слова про аналогічну розмову з Макроном. Очевидно, якби вона відбулася, інформація про неї обов’язково була б розміщена на офіційному ресурсі ОП.

  Таким чином, уже вкотре за час каденції Володимира Зеленського по відношенню до нашої держави порушено принцип "ні слова про Україну без України", якого чітко дотримувалися партнери України за часів президентства Порошенка.

  Це є свідченням реального ставлення світових лідерів до українського президента – а разом з ним і до нашої держави.

  Нагадаємо, російський адвокат Микола Полозов в ефірі "5 каналу" пояснив, якою є кінцева мета російської влади у війні на Донбасі. Зокрема, він зазначив, що війна – це спосіб максимально збільшити ціну призу, який Кремль отримає в результаті переговорів.

  Попередній матеріал
  У ProZorro масштабне оновлення – 19 квітня запрацює нова редакція закону про закупівлі
  Наступний матеріал
  Мінімальну допомогу з безробіття збільшили на період карантину
  Loading...