5.ua

ПАРЄ хоче допомогти Україні, не втручаючись у внутрішні справи (оновлено)

  У ці хвилини у Страсбурзі тривають запеклі дебати щодо ситуації в Україні. Причини невідкладного обговорення – хвиля масових протестів, які почалися після призупинення євроінтеграційного курсу держави. Водночас, у ПАРЄ наголошують: значний вплив на ситуацію має й тиск з боку Росії.

  Нагадаємо, раніше на розгляд Асамблеї винесли проект резолюції стосовно України. У ньому, зокрема, у разі продовження кровопролиття – пропонують позбавити делегацію від України права голосу в ПАРЄ. Від України на заході присутній голова постійної делегації у міжпарламентській організації Іван Попеску.

  Іван Попеску, представник делегації України в ПАРЄ: «Трагічні події в Україні призвели до ескалації, коли мирний протест переріс до захоплення офіційних будівель, не лише у столиці, але й у регіонах. Це призвело до сотні поранених і жертв з обох боків. Країна перебуває на межі найсерйознішого громадянського конфлікту від часів проголошення незалежності України. Я дуже занепокоєний за українців та громадян інших країн, які перебувають зараз в Україні. Жодні політичні амбіції чи погрози не мають ставити під ризик життя мирних мешканців». 

  Попередній матеріал
  Уряд Польщі: Україні потрібна перспектива членства в ЄС і гроші [відео]
  Наступний матеріал
  Світова преса обговорює загрозу громадянської війни в Україні
  Теги:
  Loading...