5.ua

Уряд Польщі: Україні потрібна перспектива членства в ЄС і гроші [відео]

  Напередодні урядовець висловив сподівання, що найближчим часом Європа зможе зробити Україні більш привабливу пропозицію, аніж на саміті у Вільнюсі. Тим часом, чільник МЗС Польщі Радослав Сікорський переконаний, що Україні слід запропонувати чітку перспективу членства у ЄС. На думку політика, пропозиція, озвучена торік у Вільнюсі – була неповною. Окрім представників Польщі, в обговоренні української кризи у рамках зустрічі Вишеградської четвірки взяли участь прем’єри Угорщини, Чехії та Словаччини. Вони ухвалили спільне звернення, у якому засудили насильство в Україні і закликали до мирного врегулювання ситуації, а також – до якнайшвидшого скасування віз для українців.

  Дональд Туск, прем’єр-міністр Польщі: «Євросоюз повинен послідовно діяти у розв’язанні ситуації в Україні, бо це безпосередньо пов’язано з прагненням України обрати європейський шлях розвитку. Тому ключовим питанням на сьогодні є, щоб Європа не обернулася спиною до України, адже у цієї країни наразі серйозні проблеми».

  Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини: «Ніхто не може гарантувати, що в Україні все завершиться позитивними зрушеннями. Оскільки ми – найближчі сусіди України, необхідно, щоби  міністри внутрішніх справ наших держав зустрілися». 

  Попередній матеріал
  Уряд Польщі: Україні потрібна перспектива членства в ЄС і гроші
  Наступний матеріал
  ПАРЄ хоче допомогти Україні, не втручаючись у внутрішні справи (оновлено)
  Теги:
  Loading...