Погоджувальна рада ВР
Погоджувальна рада ВР 5 канал

Парубій закрив засідання Погоджувальної ради через "неможливість його проводити"

Низка народних депутатів прийшли на засідання Погоджувальної ради з вимогою включити до порядку денного і розпочати розгляд законопроектів, які стосуються зняття депутатської недоторканності та виборчого законодавства

На засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту у вівторок виникла суперечка з приводу питань, які сьогодні мають розглядатися на засіданні Верховної Ради. Низка народних депутатів, серед яких зокрема Віктор Чумак, Мустафа Найєм, Юрій Левченко, Єгор Соболєв, Сергій Лещенко, прийшли на засідання Погоджувальної ради з вимогою включити до порядку денного і розпочати розгляд законопроектів, які стосуються зняття депутатської недоторканності та виборчого законодавства.

Пізніше, як передає УНІАН, голова Верховної Ради України Андрій Парубій закрив засідання Погоджувальної ради через "неможливість його проводити".

Як зазначається, після дискусій та обговорення з представниками фракцій питання розпочати сьогоднішню роботу ВР з розгляду медичної чи виборчої реформи та оголошення про те, що почне парламент з медичної реформи, як і було заплановано, Парубій надав слово для виступу представнику Президента в парламенті Ірині Луценко.

Водночас народні депутати, які зібралися біля голови ВР та наголошували на вимогах мітингувальників під ВР, почали перекрикувати спроби виступу Луценко вигуками: "Виходьте до людей!" Соболєв закликав нардепів поінформувати протестувальників про ухвалені Погоджувальною радою рішення.
Парубій намагався порадитися з цією групою депутатів, після чого заявив, що відбувається "зрив Погоджувальної ради".

"Немає можливості виступати представникам. І я зараз призупиняю засідання Погоджувальної ради у зв'язку з неможливістю його проводити", – сказав спікер ВР та закликав нардепів о 12:00 прийти на зустріч з в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун, а о 13:00 - на пленарне засідання парламенту.

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про скасування депутатської недоторканності.

Попередній матеріал
Хочуть "змінити правила гри": як відбувається масова акція перед Радою
Наступний матеріал
"Іди сюди, тварина": Під Радою побилися Парасюк і очільник УДО Гелетей – відео
Loading...

Засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів ВР – трансляція завершена

Парубій: Позиція щодо Криму у президентському законопроекті буде узгоджена до другого читання

Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО так і не розглянули: Парубій закрив засідання парламенту

Рада закрилася: на засіданні нардепи не підтримали жодну з поправок

Новий курс долара та пенсійна реформа: що робитимуть нардепи у ВР цілий тиждень

Засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів ВР – трансляція завершена