ru.slovoidilo.ua

Парубій закликав ЄС ввести санкції за будівництво "Північного потоку-2"

  Держдеп США вже заявив про те, що компанії, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2", можуть потрапити під санкції

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав країни Євросоюзу вслід за США запровадити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві російського газопроводу "Північний потік-2". Про це він сказав під час відкриття пленарного засідання у середу, пише "Українська правда".

  "Нагадаю, що два тижні тому, за ініціативи України, голови парламентів України, Литви, Польщі та Молдови підписали спільний лист про недопустимість проекту "Північний потік-2", який є загрозою для енергетичної безпеки України. І дуже важливо, що наш голос був почутий", – зазначив спікер.

  За його словами, Держдеп США вже заявив про те, що компанії, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2" можуть потрапити під санкції.

  Парубій, додав, що заяві Держдепу поміж іншого йдеться про те, що будівництво зазначеного газопроводу підриває енергетичну стабільність і безпеку Європи та надасть Росії ще один засіб для чинення тиску на європейські країни, особливо на такі, як Україна.

  "Високо цінуємо підтримку України нашими союзниками і закликаємо інші країни, зокрема, країни ЄС, також запровадити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві цього газогону", – заявив він.

  Голова Ради додав, що "Північний потік-2" – це російська зброя у війні не тільки проти України, а проти всіх країн вільного світу, а тому сподівається на "стратегічну мудрість міжнародних партнерів".

  Попередній матеріал
  В Японії вводиться в експлуатацію найбільша сонячна електростанція на воді
  Наступний матеріал
  Рейтинг найдешевших країн для життя: яке місце посіла Україна

  США попередили охочих долучитися до "Північного потоку-2" про санкції

  Ар'єв пояснив, чим різняться підходи до санкцій проти РФ у США та Європі

  Мінфін США: Нові санкції проти Росії будуть введені протягом 30 днів

  Суд ЄС зняв санкції із Сергія Клюєва

  Микольська: Рівень доступу на ринок не відповідає потенціалу торгівлі України з ЄС

  5 канал - трансляція наживо