Підпис Закону

Парубій підписав закон про реінтеграцію Донбасу і направив його на підпис Президенту

  18 січня Верховна Рада ухвалила закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях"

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про реінтеграцію Донбасу і направив його на підпис Президенту.

  Про це повідомляється на сайті парламенту, повідомляє "Укрінформ".

  "8.02.2018 Закон підписано головою Верховної Ради України. 8.02.2018 Закон направлено на підпис Президенту", – йдеться в повідомленні.

  Як відомо, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях", яким Росія визнається країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території України.

  За ухвалення закону проголосували 280 депутатів.

  Також 19 січня народні депутати від "Опоблоку" зареєстрували проект постанови про скасування рішення ВР про ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу.

  Проте, 6 лютого ВР відмовилася скасувати ухвалення закону "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях", відкривши шлях до його підписання спікером.

  У документі визначається дата початку окупації частини України, зокрема Криму та Севастополя, – 20 лютого 2014 року.

  Законом про реінтеграцію Донбасу визначаються особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

  Передбачено, що межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях визначаються Президентом за поданням Міністерства оборони, підготовленим на основі пропозицій Генерального штабу Збройних сил.

  Згідно з законом, відповідальність за матеріальну чи моральну шкоду, завдану Україні внаслідок агресії Російської Федерації, покладається на Росію відповідно до загальновизнаних принципів і норм міжнародного права.

  Попередній матеріал
  Ситник: За два роки НАБУ викрило на корупції більше 300 осіб
  Наступний матеріал
  В Україні може з'явитися новий арабський перевізник – Омелян

  Рада не змогла за один день ухвалити закон про реінтеграцію Донбасу

  Майже 500 поправок позаду: як ВР намагається ухвалити законопроект про реінтеграцію ОРДЛО

  Аналітик "Опори" назвав плюси і мінуси законопроекту про реінтеграцію Донбасу

  Сироїд прокоментувала запропоновані правки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

  Гримчак: Законопроект про реінтеграцію Донбасу доведеться змінювати

  5 канал - трансляція наживо