socportal.info

Майже 500 поправок позаду: як ВР намагається ухвалити законопроект про реінтеграцію ОРДЛО

У кулуарах протягом дня точилися розмови про те, що певні фракції намагаються зірвати голосування за законопроект

Народні обранці розглянули 474 правки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Із перервами саме над цим документом працюють зранку і дотепер. Утім, у кулуарах парламентарії переконують, що ухвалити його сьогодні не вдасться, передає кореспондент "5 каналу". 

Наразі депутати мають розглянути ще близько двох сотень правок до законопроекту. Не впевнений у тому, що ухвалять проект закону навіть завтра і спікер ВР Андрій Парубій.

"За 3,5 години ми пройшли 344 правки. Вважаю неправильним і неприйнятним затягування розгляду цього закону. Але якщо хтось хоче, щоб ми зайшли на прийняття рішення у невигідний для парламенту час, то ви глибоко помиляєтеся. Ми розглядатимемо всі правки згідно з законом. Якщо не зможемо сьогодні, продовжимо завтра. Не встигнемо завтра – вийдемо у четвер на голосування, але ми нікому не дозволимо зірвати розгляд цього законопроекту", – наголосив Парубій.

А от починалося сьогоднішнє засідання досить оптимістично, і народні обранці сподівалися ухвалити законопроект до кінця дня. Згодом в кулуарах точилися розмови про те, що певні фракції намагаються зірвати голосування за законопроект про реінтеграцію ОРДЛО.

"Дуже багато таких речей, які можна назвати штучним затягуванням, бо кожен, хто подає поправки, намагається довести їх обґрунтованість у залі. І все це не набирає, жодного разу не набрало достатньої кількості голосів, бо просто нема депутатів. Тобто це – очевидний курс не на те, щоб відстояти ці поправки, які можна було б зробити зовсім іншим способом. Усе решта – це "поговорити", аби просто затягнути процес", – переконана нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Детальніше про ситуацію в Раді – дивіться у включенні: 

Попередній матеріал
Революційна влада мала заборонити депутатам, які голосували за "диктаторські закони", балотуватися – експерт
Наступний матеріал
Імовірність масштабного наступу Росії в зоні АТО дуже низька
Loading...