Опитування: протестувати проти фальсифікації виборів готові тільки 17% українців

  Більшість українців не готові вийти на вулиці, якщо вибори будуть сфальсифіковані. Такі результати опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи".
  За їхніми даними, фальсифікація виведе на вулицю лише 17 з половиною відсотків респондентів. 70 відсотків опитаних - до цього не готові. Найбільша кількість готових протестувати - це прихильники опозиції. Серед основних причин, які змусять людей узяти участь в акціях протесту - насамперед, матеріальне становище. Опитування проводили в одинадцяти містах України, соціологи поспілкувалися із двома тисячами респондентів. До речі, лище 9 відсотків опитаних українців упевнені, що парламентські вибори пройдуть чесно.

  Ірина Бекешкіна, голова фонду "Демократичні ініціативи": "Майже половина населення вважає, що вибори нічого не змінять, але і песимістів, які вважали би, що вибори погіршать ситуацію, теж небагато - сім. Все-таки, 29 відсотків сподіваються на краще".

  Олександр Черненко, голова КВУ: "Виборці ніколи не довіряли чесності виборів, але на цих виборах ця недовіра зросла максимально.Але, незважаючи на цю недовіру - виборці ніколи не вірять, що вибори будуть чесними - вони все одно йдуть і голосують".
  Попередній матеріал
  Китайські правозахисники невдоволені Нобелівською премією для провладного письменника [відео]
  Наступний матеріал
  У Каталонії тривають протести з вимогою незалежності [відео]
  Теги: