5 канал

Опитування: 20% експертів вважають доцільним провести дострокові вибори зараз - їх все одно не уникнути

  На думку провідних експертів, необхідно повне перезавантаження уряду

  Директор інституту соціально-політичного проектування "Діалог", політолог Андрій Миселюк сьогодні оприлюднив результати опитування провідних експертів України щодо виходу із кризи.

  "71% вже вважає, що потрібна повне формування нової коаліції і повна перезавантаження уряду. Це говорить про те, що експерти, які аналізують, які дійсно є можливості і ресурси в уряду для того, щоб зберегти чинну структуру, тобто його наповнення, зберегти керівництво, яке є, тобто бачать, що можливостей для цього практично не залишилося", - зазначив він.

  За його словами, п'ята частина експертів вважають за доцільне провести дострокові вибори зараз, адже їх все одно не уникнути.

  "Водночас 20% ми бачимо, що це люди, які вважають, що дострокові вибори відбудуться за будь-яких обставин, тому що навіть якщо буде сформовано новий уряд, який буде теж такий нестабільний і без запасу міцності, то він проіснує кілька місяців і будуть дострокові вибори. Тобто, на думку цих експертів, п'ятої частини, все одно краще вже замість того, щоб відтягувати це, оголосити вибори і провести їх вже зараз", - сказав Миселюк.

  Політолог підсумував: "З такого спілкування з експертами склався наступний висновок, що зараз є такий базовий варіант, він же мейнстримовський, він базується на інсайдерській інформації від учасників переговорів про те, що дві фракції, які є системостворюючими нової коаліції (БПП і "Народний фронт"), вони про засади домовилися. І все ж таки, якщо не буде непередбачуваних і дуже істотних потрясінь, то наступного тижня ця криза вирішиться ось так - буде сформована коаліція, яка вибере нового прем'єр-міністра".

  Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко, на сьогодні майбутня коаліція вже нараховує 226 голосів.

  Попередній матеріал
  Прем'єр-міністр Нідерландів закликав голосувати за асоціацію з Україною
  Наступний матеріал
  Порошенко виключає застосування сили для звільнення анексованого Криму від російських окупантів
  Теги:
  Loading...

  Портніков: Політична криза існує виключно в головах наших політиків

  Якщо наступного тижня не вирішити урядову кризу, постане питання дочасних парламентських виборів - Луценко

  Гройсман не виключає участі Радикальної партії і "Батьківщини" в коаліції

  Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

  Експерт: Між Порошенком і Яценюком немає конфлікту, він є між урядом і коаліцією

  5 канал - трансляція наживо