Роман Труба
Роман Труба Данило Мокрик / Facebook

Оприлюднено запис, як заступник Богдана домовлявся з керівником ДБР про звільнення ексрегіонала Єфремова

Читайте по-русски
Заступник очільника ОП також розповів Трубі, що має контакт із суддею-втікачем Чаусом

Чергову серію записів із кабінету директора ДБР Романа Труби злили на телеграм-каналі "Трубу прорвало". Цього разу аудіо матеріали стосуються заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова, інформує "5 канал".

Оприлюднені кілька епізодів розмов, які нібито відбулися 19 липня 2019 року. Судячи з тону діалогу, представник Офісу президента має вплив на Державне бюро розслідувань.

Зокрема, розмова стосувалася одіозного судді Чауса. Смирнов розповідає, що має контакт із суддею-втікачем. І від імені Андрія Богдана дає Трубі вказівки, як діяти у цій справі. Далі цитата: "потрібно оточити страхом невідворотності покарання", допитуючи дружину, матір та адвоката. У кінці розмови Смирнов і Труба домовляються, що будуть "закручувати" цю справу з понеділка.

Того ж дня співрозмовники обговорили справу ексрегіонала Олександра Єфремова. Зокрема, 19 липня – ще до свого призначення в ОП. Він заявив, що у понеділок у нього "важливий суд" по Єфремову. 19 липня – це п'ятниця. І додає, що варто змінити підсудність та відпустити Єфремова. Директор ДБР погоджується, що той має бути давно на волі, бо вже пів року як змінився президент.

Далі фрагмент розмови двох чиновників:

"Смірнов: У мене важливий суд у понеділок по Єфремову. 

Роман Труба, директор ДБР: Президент змінився, чого його так довго тримають?

Смірнов: Луценко ходить, бл***, і розказує усім, що він терорист, сепаратист. Якщо по Штепі були реально питання, де ця Штепа дурна бігала з прапором російським. Ви мені по Єфрему покажіть хоч щось. Хоч одне відео, де він стоїть, кричить чи фінансує. Нічого немає. Нам треба змінити зараз міру запобіжного заходу з поправкою на рішення Конституційного, яку прибрали, 176 статтю, на безальтернативність. І потім суд на раз-два-три зробить виправдання. Там іншого варіанту немає.

Труба: Це принципово. Прокурори повинні сидіти за таку таку х****. Аналогічно сісти, бл***, і посидіти. Хай пів року-рік, але вони мають відчути, що це таке".

Як повідомляв 5.UA, КСУ забракував законопроєкт Зеленського щодо керівництва НАБУ і ДБР. 

Попередній матеріал
Транслювали Путіна: Нацрада перевірить телеканал "НАШ"
Наступний матеріал
Вибори в ОТГ: "Європейська солідарність" попередньо друга серед політичних партій
Loading...