Сергій Шкарлет
Сергій Шкарлет 5 канал / Час. Підсумки тижня

Опозиційні фракції заявили про "кнопкодавство" під час голосування за Шкарлета

Читайте по-русски
У фракції "Голос" зареєстрували постанову про скасування результатів голосування за призначення Шкарлета

Під час голосування за міністра освіти Сергія Шкарлета "кнопкодавили". Із такою заявою виступили у фракції "Голос". Зазначають: голосували за депутатів від "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та Григорія Суркіса.

Ранок почався з обговорення цього питання у спікера. Усе через невдоволення опозиційних сил щодо вчорашнього обрання міністром освіти Сергія Шкарлета.

У "Європейській солідарності" заявляють, що міністром освіти не може бути людина, яку підозрюють у плагіаті. Своє обурення вони адресували і прем'єр-міністру Денису Шмигалю під час години запитань до уряду.

А у фракції "Голос" зареєстрували постанову про скасування результатів голосування за призначення Шкарлета.

"Людина, яка отримала наукове звання через інтелектуальну крадіжку, тобто плагіат. Людина, яка стала міністром через інше порушення закону, – "кнопкодавство". Чи комфортно вам працювати з такою людиною в уряді?" – обурюється депутат "ЄС" Володимир В'ятрович.

"Україна – демократична країна, зверніться до судів, надайте докази, якщо у вас є, для кримінального провадження, надайте рішення відповідні експертні судові, ми їх будемо розглядати разом з вами", – сказав прем'єр Шмигаль.

"Ті ложі парламентарів, де було "кнопкодавство", зараз ми отримуємо відео Управління державної охорони. Якщо зараз будуть доказані факти "кнопкодавства", це є підставою для невизнання його міністром, для того, щоб постанова про його відставку була прийнята. Якщо буде доведено, не тільки скасується рішення по Шкарлету, а мають бути відкриті справи", – наголосив представник "Голосу" Роман Лозинський.

"Сфальшовано голосування за міністра освіти і науки України. Призначати міністра через "кнопкодавство" – неприпустимо. Ми вимагаємо переголосування, розслідування і притягнення до відповідальності тих, хто це зробив", – зауважив Олексій Гончаренко.

Попередній матеріал
"Степанов, руки геть від онкопрепаратів!": пацієнти прийшли на протест під МОЗ – включення
Наступний матеріал
Кличко розповів, як відбудуться новорічні заходи в дитсадках і школах столиці
Loading...

Не розуміє, навіщо його викликають: Леонід Кравчук відмовився прийти на засідання комітету

Делегація Верховної Ради має намір узяти участь у січневій сесії ПАРЄ

У січні ВР майже не працюватиме через локдаун

ВР не підтримала кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики

Верховна Рада призначила міністра аграрної політики

Кадрові зміни в уряді: що говорять депутати про призначення нових міністрів – включення