Слово і Діло

Опоблок де-факто працює у форматі бойкоту – ВКУ

  Прийняті у 2016 році голосування підтримали лише 26% депутатів зазначеної фракції

  Протягом 2016 року найчастіше за висунуті законопроекти голосували фракції теперішньої коаліції, а от бойкотували ці законодавчі ініціативи Опозиційний блок та група "Відродження". Про це заявив генеральний директор ВГО "Комітет виборців України" Олексій Кошель на прес-конференції у Києві, передає "Укрінформ".

  "У 2016 році парламентом було прийнято 160 законів. З них 85 ініціювали народні депутати, 23 – президентські законопроекти, 53 – законопроекти Кабінету міністрів. Якщо ми подивимося, які фракції підтримували законопроекти, які стали законами, то ми побачимо, що найчастіше голосували за законопроекти фракції теперішньої коаліції, що є цілком природно, бо коаліція найчастіше підтримує результативні голосування, але також, якщо ми подивимося на результати голосування, то ми доходимо висновку, що де-факто стара коаліція "Європейська Україна" працює", – зазначив Кошель.

  За його словами, з прийнятих законопроектів у середньому "за" голосували 77% депутатів "Народного фронту"; 71% депутатів "Блоку Петра Порошенка". Крім того,"Самопоміч", яка оголосила про вихід в опозицію, підтримала 68% голосувань за законопроекти, які стали законами, а Радикальна партія та "Батьківщина" підтримали в середньому 54% законів.

  "Тобто, незважаючи на декларації про своє перебування в опозиції, "Самопоміч", Радикальна партія та "Батьківщина" підтримали три чверті законопроектів, які були проголосовані українським парламентом", - резюмував Кошель.

  Водночас, Опозиційний блок та група "Відродження" демонстрували найбільше провалених голосувань.

  "У середньому, прийняті у 2016 році голосування підтримали лише 26% депутатів Опозиційного блоку. Тобто, один із головних висновків, на якому ми постійно наголошуємо, це те, що Опозиційний блок працює де-факто у форматі бойкоту", – наголосив Кошель.

  Дивіться також: Якщо пишуть, що "Батьківщина" з "Опоблоком" роблять "ширку", то це - "темник"

  Попередній матеріал
  На Одещині викрили мережу з розповсюдження в Україні "шпигунської" техніки з РФ
  Наступний матеріал
  Сили АТО зазнали найбільших втрат за останні 5 місяців – Лисенко

  В Одесі невідомі спалили позашляховик нардепа від "Опоблоку"

  Власенко: Якщо пишуть, що "Батьківщина" з "Опоблоком" роблять "ширку", то це - "темник"

  "Опоблок" і "Відродження" скористаються змінами до Конституції в частині правосуддя – Центр громадянських свобод