Безтуристичний Крим
Безтуристичний Крим https://twitter.com/KrimRt

Окупанти "малюють" туристичний "рекорд" Криму – реакція ДПСУ

Усіх, хто перетинає адмінкордон, псевдовлада зараховує як туристів

Окупаційна влада у Криму намагається прикрасити факти щодо туристичного сезону і повідомляє про рекордні 6,1 мільйона туристів, з яких близько мільйона – українці. Проте в Держприкордонслужбі запевняють, що тенденції до збільшення відвідування півострова – немає. Про таке інформує прес-служба ДПСУ. 

"Статистика окупантів намагається намалювати "туристичний рекорд Криму". Варто зазначити, що вони рахують винятково для картинки і всіх, хто перетинає адмінкордон, зараховують як туристів. З'їздив на материк з Криму, а потім повернувся – турист, провідав батьків чи рідних – турист", – йдеться у повідомленні.

Загалом протягом 9 місяців 2018 року на адмінкордоні з тимчасово окупованим півостровом прикордонне відомство зафіксувало 2 мільйони перетинів громадянами. При цьому кількість перетинів адмінкордону українцями на виїзд до ТОТ АРК становила 996 тис. разів і залишилася на рівні попереднього року, а ось у напрямку материкової України ця кількість зафіксована на рівні 1,011 млн разів і має тенденцію до збільшення (на 3%).

Крім того, упродовж туристичного сезону, з травня до вересня цього року, на адмінкордоні з окупованим Кримом зафіксовано 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів у зворотньому напрямку.

Аналіз пропускних операцій у 2015-2017 роках показує сталу тенденцію до зменшення пасажиро-транспортного потоку і відвідування громадянами окупованого півострова.

Як повідомляв 5.ua, на території тимчасово окупованого Криму в напрямку Сімферополя рухається велика колона військової техніки.

Також переглядайте фотогалерею за темою:

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чому та коли заробітчани захочуть повернутися в Україну: пояснення експерта
Наступний матеріал
В аеропорту Черкас планують продавати асфальт для погашення боргів із зарплати

У Криму величезна колона військової техніки рухається на Сімферополь – відео

Окупанти приховують аварію з газовими турбінами Siemens у Криму – МінТОТ

Підконтрольний Кремлю суд на місяць "пом'якшив" вирок українцю Балуху

До окупованого Криму через приховану трубу незаконно постачали воду – прокуратура

190-й день голодування: "Верховний суд Криму" відклав суд щодо Балуха

"Наївні люди": Джемілєв розповів про настрої російськомовних у Криму