ТОП-10 фотогалерей за 2017 рік: приголомшливі знімки з Чорнобильської зони та "безтуристичний Крим"

Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 фотогалерей за 2017 рік, які набрали найбільше переглядів серед читачів 5.UA. Тут фото з виставки зброї, фото з "Євробачення" у Києві та весілля Джамали

Найбільше у 2017 році приглянулися такі фотогалереї:

1. "Побачене відбирає мову": приголомшливі знімки з фотопастки у Чорнобильській зоні (щоб переглянути фотогалерею повністю, переходьте за гіперпосиланням – 5.UA)

У зоні відчуження завдяки роботі працівника Міжнародної радіоекологічної лабораторії Сергія Гащака вдалося виявити рідкісні червонокнижні види. Багато років їх вважали зниклими у цих краях.

Як стало відомо, на дереві встановили фотопастку, яка і зафіксувала відновлення природи після масштабної техногенної катастрофи на ЧАЕС. Судячи з різноманіття тваринного світу, природа досить швидко зуміла відновити життя у 30-кілометровій зоні лиха. Більше про це - у фото, опубліковані у листопаді.

Кількість переглядів – 529 тисяч

Фотопастка у Чорнобильській зоні
Фотопастка у Чорнобильській зоні
Фото: http://inlviv.in.ua

2. "Оні прієдут": соцмережі вибухнули фото "безтуристичного Криму"

Безлюдний та окупований. Саме таким виглядав анексований Росією півострів у розпал курортного сезону у червні 2017-го. Донедавна заповнені відпочивальниками пляжі зараз порожні. Чи то захмарні ціни так вплинули на туристів, чи то вони просто не бажають відпочивати на загарбаному півострові - та результат видно з купи світлин у мережі.

Коктебель, Кача, Берегове, Феодосія, Алушта, Євпаторія, Судак, Новий Світ. Як популярні курорти перетворились на "безлюдників" через окупацію РФ - дивіться у фотогалереї.

Кількість переглядів – більше 338 тисяч

Безтуристичний Крим
Безтуристичний Крим
Фото: https://twitter.com/KrimRt

3. Танкові змагання "Сильна Європа": українські Т-64 приєднались до "Абрамсів", "Леклерків" та "Леопардів 2"

У травні українські танки Т-64 прибули до Німеччини, щоб взяти участь у міжнародних військових змаганнях "Сильна Європа". Танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ під керівництвом капітана Романа Багаєва готується до розвідки місцевості та пристрілки гармат на полігоні "Графенвір". Вітчизняним Т-64 протистоятимуть танки "Леопард 2" Німеччини, Австрії та Польщі, американські "Абрамси" та французькі "Леклерки".

Кількість переглядів – 288 тисяч

Фото: Міноборони

4. "Варта", "Отаман", "Козак": виставка зброї у Києві приголомшує розмаїттям

У жовтні показали нові модифікації БТР-3, БТР-4, МТ-ЛБ, автомати, карабіни та сучасні гвинтівки, спільні розробки України та Польщі, які ще не надійшли на озброєння до українського війська, але мають на це всі шанси - усе це без грифу "секретно" тепер доступне для гостей XIV Міжнародної виставки "Зброя і безпека". Щоправда, лише для споглядання й лише на кілька днів. Цього разу МВЦ "Лівобережний" зібрав розробки 400 фірм з 15 країн світу. Не пасе задніх й Україна. Чи не найбільші стенди в "Укроборонпрому" та підприємства "Мотор Січ". Що найбільше прикувало увагу відвідувачів виставки - дивіться у фотогалереї. Марія Бєляєва, для 5.UA

Кількість переглядів – більше 283 тисяч

Виставка "Зброя і безпека"-2018
Виставка "Зброя і безпека"-2018
Фото: 5.UA / Фото: Марія Бєляєва

5. Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше