Одну із справ Гриценка закрили через Могильова, - Москаль

  Геннадій Москаль стверджує, що до незаконної оренди майна республіканського санаторію «Росія» у Ялті, за фактом якої була порушена одна із кримінальних справ проти екс-спікера Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка, причетні фіктивні профспілки Головного управління МВС в Автономній республіці Крим, а очільником МВС Криму на той час був нинішній міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. На думку Москаля, цей факт посприяв закриттю даної кримінальної справи. Про таке Народний депутат від НУ-НС заявив в ефірі «5 каналу».

  «Я тоді працював в Криму коли стався цей епізод. Я коротко розповім. Санаторій «Росія» є власністю Верховної  Ради Криму. Там є окремий корпус, який був побудований Радянським Союзом для відпочинку країн учасниць Соціалістичного табору, тобто з окремим кінозалом, з басейном, з окремим пляжем. І,  будемо казати, відчужити його через якісь профспілки МВС, навіть Головного управління МВС в АР Крим, профспілкам атестованих працівників, яких не має. Це все було зроблено при, тоді, кримською міліцією пана Могильова, і чомусь я його тут не бачу як фігуранта справи. Тому, я думаю, коли докотилися – хто був замовником цього всього, вирішили відбілити пана Гриценка, оскільки на ньому і так гріхів дуже багато. Тому я до цього відношусь дуже критично», - заявив Москаль


  «Профспілок Головного управління МВС в АР Крим в натурі нема, бо не один працівник  міліції не є членом профспілок – це повний абсурд», - підкреслив НУНСівець.


  Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відмінила постанову кримської прокуратури про порушення однієї з кримінальних справ проти колишнього голови Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка - за підозрою політика у перевищенні службових повноважень при розпорядженні майном республіканського санаторію «Росія» в Ялті, - повідомляє УНІАН.

  Попередній матеріал
  Москаль: Тимошенко і Луценка має судити суд присяжних
  Наступний матеріал
  Москаль: Скандал довкола Ландика – абсолютна провокація
  Теги:
  Loading...