Москаль: Тимошенко і Луценка має судити суд присяжних

  Геннадій Москаль переконаний, що Луценко, Тимошенко, Філіпчука та інших, на думку опозиції, політв’язнів повинен судити суд присяжних. Політик наголошує , що така норма міститься у Конституції і є конституційним правом кожного громадянина. Про таке Народний депутат від НУ-НС заявив в ефірі «5 каналу».
  «По Конституції 1996 року,  обвинувачений має право на справедливий суд. Тому що ми підписали ряд міжнародних конвенцій, ряд міжнародних зобов’язань, і не однократно ПАРЄ, ПАСЄ, Рада Європи і Європейський суд з прав людини говорили, що в Конституції України записано – любий громадянин України може вибрати справедливий суд: або суддя сам розглядає, або колегія суддів, або суд присяжних», - зазначив депутат.
   
  «От сьогодні, я думаю, що ми зробимо трошки коректування і внесемо законопроект про суд присяжних. Якщо це є в Конституції – це право кожної людини на розгляд справи судом присяжних. Давайте приймемо цей закон і випробуємо його на Луценко, на Тимошенко, на Філіпчуку і на  інших обвинувачуваних Генеральною прокуратурою, і тоді побачимо», - заявив Москаль.
   
  Попередній матеріал
  У ПР вважають, що підняти пенсійний вік не вдасться
  Наступний матеріал
  Одну із справ Гриценка закрили через Могильова, - Москаль
  Теги: