Москаль: Скандал довкола Ландика – абсолютна провокація

  Скандал про, начебто, побиття охоронцем депутата працівника ДАІ – абсолютна провокація проти Володимира Ландика та помста за критику міліції. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.
  «У більшості є окремі особи, які визивають у мене повагу, це дійсно поважні люди, в тому числі я рахую таким пана Ландика. Я робив губернатором Луганської області, пан Ландик сам з Луганська. А абсолютно не вірю, щоб настільки вихована, інтелігентна, розумна людина могла таке вчинити, незалежно від політичних поглядів – я не вірю в це. Це є абсолютна провокація. Тим білбше він визнав, що перевищив швидкість. Ну щоб він когось  ударив пальцем, повірте мені, я можу це є якась провокація. Він є власником медійних каналів, і я там виступав, розкладував Партію регіонів на лопатках і ніхто мене не перебивав. Я думаю це є помста тому що він критикував міліцію, критикував за не правильні професійні дії, я думаю міліція йому помстилася непрофесійним шляхом», - заявив Москаль.

  Нагадаємо, раніше в ЗМІ з`явилася інформація про те, що 12 березня охоронець депутата Верховної Ради Володимира Ландика побив співробітника ДАІ Луганська, який зупинив його автомобіль за перевищення швидкості
  Попередній матеріал
  Одну із справ Гриценка закрили через Могильова, - Москаль
  Наступний матеріал
  Число жертв стихійного лиха у Японії сягнуло 5 тисяч осіб
  Теги: