спостерігачі ОБСЄ
спостерігачі ОБСЄ 112.ua

ОБСЄ закупить нові безпілотники взамін збитих бойовиками на Донбасі

  З моменту початку роботи СММ ОБСЄ на Сході України, місія втратила вісім безпілотних літальних апаратів

  Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) оголосила про проведення тендеру на закупівлю безпілотних літальних апаратів великої дальності після втрати низки безпілотників на Сході України, повідомляє видання DW.

  "Багато наших дронів були збиті бойовиками на Донбасі або виведені з ладу", - заявив голова ОБСЄ Ламберто Заньєр у п'ятницю, 9 грудня, під час конференції за участю міністрів закордонних справ 50 держав-членів організації у Гамбурзі. Він повідомив, що ОБСЄ з моменту початку здійснення моніторингу ситуації на Сході України втратила вісім безпілотних літальних апаратів. Саме тому Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ була змушена призупинити використання на Донбасі дронів, які здатні здійснювати польоти на відстань до 150 кілометрів, йдеться у повідомленні.

  Заньєр також повідомив, що ОБСЄ має намір збільшити виділення коштів на закупівлю іншої високотехнологічної техніки, яка допоможе фахівцям організації у їхніх роботі, зокрема інфрачервоних відеокамер спостереження, які реагують на рух, а також супутникових знімків, які роблять комерційні компанії.

  8-9 грудня у німецькому Гамбурзі відбулась конференція ОБСЄ, під час якої однією з головних тем була ситуація на Сході України. Нагадаємо, у другий день переговорів у Гамбурзі, глави МЗС країн мали серйозні суперечності через війну на Сході України.

  Попередній матеріал
  ЦРУ підтвердило, що хакерські атаки Росії мали на меті допомогу Трампу – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Дуда: російські війська діють в Україні, тому НАТО має бути готовим до відсічі будь-якої агресії

  "Інтелігентна" російська дипломатія: Лавров на зустрічі ОБСЄ назвав журналістів "дебілами" – відео

  Генсек ОБСЄ розповів про "глибокий розкол" в організації через ситуацію в Україні

  Польща підтримує введення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ - глава МЗС країни

  Клімкін обговорив з Генсеком ОБСЄ посилення присутності СММ у Криму