sockraina.com

"Інтелігентна" російська дипломатія: Лавров на зустрічі ОБСЄ назвав журналістів "дебілами" – відео

З незрозумілої причини главу російського МЗС дуже обурив оператор агентства Reuters

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров грубо висловився на адресу оператора агенції Reuters під час протокольної зустрічі з журналістами на полях міністерського засідання ОБСЄ, повідомляє "Європейська правда".

Зазначається, що інцидент відбувся 9 грудня, перед двосторонніми переговорами Лаврова та глави німецього МЗС Франка-Вальтера Штайнмаєра.

Після протокольної частини один з операторів затримався на декілька секунд, щоби відзняти, як міністри проходять повз камери. За якоїсь причини це обурило головного російського дипломата і він особисто звернувся до співробітника Reuters англійською: "Чого ви хочете? Можете забиратися геть!" ("What do you want? You can get out!").

Після цього Лавров, певно незадоволений відсутністю бажаної реакції, вже російською мовою, глянувши на представників ЗМІ, додав: "Дебіли". Після чого швидко залишив журналістів.

Нагадаємо, це не перший раз, коли глава МЗС РФ відзначається зовсім недипломатичними висловлюваннями. У 2015 році на прес-конференції із міністром закордонних справ Саудівської Аравії Лавров назвав своїх саудівських партнерів по перемовинах "дебілами".

Дивіться також: Засідання Ради голів МЗС ОБСЄ: головні меседжі, виступи учасників та наслідки для України

Попередній матеріал
Волонтери розсекретили російських військових, які воювали на Донбасі – розслідування
Наступний матеріал
ТОП-10 цікавих фактів про українського письменника Бориса Грінченка

Засідання Ради голів МЗС ОБСЄ: головні меседжі, виступи учасників та наслідки для України

Напередодні конференції ОБСЄ Штайнмаєр розкритикував російську агресію в Україні