"НС" хоче, щоб Балога відповів за свої чартерні перельоти

  Слідом за Рудьковським, за свої чартерні перельоти має відповісти глава Президентського Секретаріату Віктор Балога. Такий запит до Генеральної Прокуратури та Міністерства внутрішніх справ направив народний депутат Геннадій Москаль, а підписалися під документом - усі депутати з "Народної Самооборони".

  У зверненні йдеться, що за останні півтора року Віктор Балога здійснив понад 60 перельотів чартерами. Причому деколи з главою Секретаріату літала і його родина. Як доказ Геннадій Москаль наводить документи про замовлення чартерного рейсу 11 червня за маршрутом"Київ-Ужгород-Відень", де серед пасажирів значився як сам Віктор Балога, так і члени його родини.  Тож депутатів цікавить, хто оплатив ці поїздки, адже офіційна зарплата глави Секретаріату становить 17 тисяч гривень, і цього, очевидно, не досить для оплати таких послуг.

  Нагадаємо, об`єднання "Народна Самооборона" раніше вимагало від Балоги припинити політичний тиск, і неодноразово звинувачувало главу  апарату Президента у зловживанні службовим становищем.   

  Геннадій Москаль, народний депутат, НУ - НС: "В основному з членами сім`ї, з друзями, зі знайомими. Перельоти Ужгород - Київ. Київ - Ужгород. В основному це касається вихідних днів. Кожні виїхідні дні він проводив у Закарпатті. Просимо, щоби правоохоронні органи уважно у цьому розібралися".

  Попередній матеріал
  Сейм Литви прирівняв символіку СРСР до нацистської
  Наступний матеріал
  Сутички у Лівані - щонайменше 3 людини загинули
  Теги:
  Loading...