5.ua

Новинський склав присягу у ВР

    Після півторарічної перерви - Президент Віктор Янукович особисто завітав до Верховної Ради на урочисте відкриття Третьої сесії сьомого скликання Парламенту. Прибув і уряду у повному складі на чолі з Прем'єром Миколою Азаровим.


  Віктор Янукович, Президент України:
  «Найперше і найбільш актуальне питання для цієї сесії це прийняття пакету законів, потрібних для подальшого просування у європейському напрямі. Це домашнє завдання, яке має виконати» український парламент напередодні Вільнюського саміту, аби Україна змогла підписати угоду про асоціацію з ЄС та розширену угоду про зону вільної торгівлі з ЄС. Асоціація з ЄС потрібна не владі чи опозиції, а Україні».Потому гарант виступив перед обранцями з промовою. Говорив переважно про підготовку до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. І просив не протиставляти євроінтеграцію з відносинами з Росією. Та опозицію виступ Президента не вдовольнив. Кажуть: Глава Держави відповів не на всі важливі питання.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО "Батьківщина": «Він коли адресував, що потрібні політичні протистояння зменшити - це він, певно, сам собі розповідав. Тому що для них - основне завдання - це вибори 2015 року. А для нас - основне завдання - це перемога України і членство в ЄС».

  Тим часом, у Раді вже склав присягу новий депутат - Вадим Новинський, переможець на проміжних виборах у Севастополі у двісті двадцять четвертому окрузі. Він поки не написав заяви на вступ до жодної фракції.

  Попередній матеріал
  Експерти: Вибух у багатоповерхівці Харкова стався не через несправність газопроводу
  Наступний матеріал
  ВР вирішила доопрацювати законопроект про митний тариф [відео]