Юлія Тищенко
Юлія Тищенко 5 канал

"Ніщо не вказує на бажання Росії домовлятися": Юлія Тищенко пояснила, чому ініціативи Зеленського марні

Читайте по-русски
Дискурс у РФ щодо ситуації в Україні, не зважаючи на зміну української влади, ніяк не змінився

У загальному інформаційному дискурсі РФ не видно жодних змін, не зважаючи на всі намагання Володимира Зеленського і його команди. Про це в студії "5 каналу" розповіла керівниця програми підтримки демократичних процесів УНЦПД Юлія Тищенко.

"Сьогодні ніщо не вказує на те, що російська сторона буде про щось домовлятися. Як на мене, опосередкованими сигналами, що ситуація в характеристиках РФ того, що відбувається в Україні, навіть із точки зору фактичної докорінної зміни української влади, ніяк не трансформується. Навіть якщо ви подивитесь на загальноросійський дискурс стосовно того, що відбувається в Україні, там позитивних характеристик чи відкритих сподівань на владнання немає. Навпаки вказано, що команда нового президента є в старих трендах", – розповіла Тищенко.

Вона також вважає, що всі дипломатичні намагання української сторони не мають значення, адже в РФ є свій "план дій", і ініціативи команди Зеленського їх змінити не можуть.

"Українська сторона певні політико-дипломатичні і організаційні кроки зробила, але ці обстріли демонструють, що ситуація залишається незмінною. Російська сторона не робить жодних кроків, які б чимось відрізнялись від тих, що були рік тому. Ми бачимо торпедування з боку російської сторони і самопроголошеної влади в ОРДЛО стосовно ініціатив, які були висловлені українською стороною, зокрема Зеленським, щодо ремонту моста в Луганській області. Сьогодні там також ясності нема, і це вказує, що різні українські ініціативи гуманітарного характеру не реалізуються сьогодні успішно", – вважає експертка.

Також, на думку Тищенко, тактичним завданням РФ сьогодні є забезпечити здешевшання утримання Криму і ОРДЛО, що обтяжуються санкціями.

Повний запис розмови з експертом дивіться тут:

Раніше Зеленський провів телефонну розмову з Путіним щодо загибелі чотирьох українських солдатів. У прес-службі президента РФ повідомили, про що ішлося в розмові.

Попередній матеріал
Переговори в "нормандському форматі": Німеччина не готова озвучити дату можливої зустрічі
Наступний матеріал
ЗСУ перебувають на позиціях і готові дати відсіч окупантам на Донбасі – Хомчак
Loading...