Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

"Ніколи не забути": Зеленський звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті та примирення

Читайте по-русски
Президент нагадав, що не варто забувати історію, яка є спільною для всіх у світі

Українці воювали разом із десятками народів проти нацизму під час Другої світової війни не для того, щоби війна забирала життя наших людей 76 років по тому. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці Президент України Володимир Зеленський із нагоди Дня пам'яті та примирення, передає "5 канал". 

Водночас президент нагадав, що День пам'яті та примирення відзначається в Україні не на заміну 9 травня, а для того, щоби зберегти і повніше зрозуміти історію.

"Коли говоримо "ніколи знову", маємо на увазі передусім дуже конкретне "ніколи не забути". Тому й відзначається в багатьох країнах цей День – пам'яті та примирення. І в нас це не на заміну 9 травня, а для того, щоби зберегти й зрозуміти історію повніше. Бо вона – спільна, одна на всіх у світі. Щоби ніколи не забути, що нацизм був абсолютним злом. І будь-хто з тих, хто намагається виправдовувати його, заслуговує лише на засудження. Пам'ятаємо. Перемагаємо. І цінуємо життя", – написав президент.

Нагадаємо, раніше народний депутат "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович повідомив, що за останні 10 років в Україні кількість людей, які вважають 9 травня святом, зменшилася з 80% до 30%.

Попередній матеріал
Називала українців "бидлом" та підтримувала Басту: у мережі вибухнув скандал через висловлювання доньки судді Печерського райсуду
Наступний матеріал
На Донеччині посилили заходи безпеки через проведення масових заходів
Loading...

Візит держсекретаря США в Київ – з ким зустрівся Блінкен, про що говорили та чому "5 канал" не пустили в Офіс президента

"Корупція з'їдає Україну": держсекретар США зустрівся з Зеленським

Україна і США домовляються про спільні дії для безпеки Чорноморського регіону

США працюють над тим, щоб Україна могла захистити себе від російської агресії – Блінкен під час зустрічі із Зеленським

Зустріч Зеленського та держсекретаря США Блінкена – трансляція

"5 канал" не пустили на пресконференцію Зеленського і Блінкена в ОП – включення