Віктор Ляшко
Віктор Ляшко Прес-служба Кабміну

"Невідома змінна": Ляшко озвучив умову запровадження нового локдауну

  Читайте по-русски
  Головний санітарний лікар також пояснив, чому локдаун не запровадили у грудні, коли хворих було більше

  Якщо в Україні зберігатиметься поточна ситуація із захворюваністю на коронавірус, новий локдаун в країні не запроваджуватимуть. Про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю LB.ua.

  "Звісно, може з’явитися невідома змінна, яку ми не могли врахувати в наших прогнозах. Наприклад британська мутація. З нею справимося. Я маю на увазі, що вона може з’явитися в іншій іпостасі – мутація, яка змінить щось у циркуляції вірусу, в агресивності, в трансмісивності. Усе передбачити неможливо, коли вірус циркулює перший рік", – сказав він.

  Також Ляшко заявив, що у грудні, коли захворюваність була вищою, локдаун не запроваджували, аби допомогти бізнесу.

  "Коли прем’єр виступав у Верховній Раді, він сказав проводити перемовини з бізнесом. Усі, хто приходив з бізнесу, говорили, що для них грудень – це місяць, у якому вони отримують 30-40% річного прибутку. Якщо закрити все в грудні, не весь бізнес пережив би це. Треба було знайти баланс, як вичухатися з нашої ситуації, щоб і життя врятувати, і економіка продовжила функціонувати", – сказав він.

  Нагадаємо, 13 грудня міністр охорони здоров'я Максим Степанов допустив введення ще одного локдауну – в разі різкого зростання захворюваності COVID-19.

  Попередній матеріал
  30 млн грн на покращення робочого побуту: нова корпоративна програма українських меткомбінатів
  Наступний матеріал
  Держспоживслужба виявила сальмонелу в польській курятині – що радять українцям
  Loading...