Немиря:Національні інтереси врятують Україну від занепаду

  МЗС намагається звинуватити опозицію у тому, що все те що відбувається на майдані, в інших регіонах України, перетворює країну на далекого родича.

  «Замість того, щоб шукати хто винний, треба реагувати і діяти з точки зору національних інтересів України. Національні інтереси полягають в тому, щоб припинити зараз це ганебне судилище як таке, що шкодить Україні як державі яка прагне стати і інтегруватися до Європейського Союзу. Вона шкодить також інтересам України з  точки зору того, що наші партнери, навіть найбільш палкі прихильники втрачають віру в те, що нинішній уряд і Президент Янукович дійсно хочуть щось реально зробити аби наближати Україну до ЄС», заявив Григорій Немиря, заступник голови Партії «Батьківщина» в ефірі «5 каналу».

   

   

  МЗС намагається звинуватити опозицію в тому, що вона нібито шкодить міжнародному іміджу України, а прохаючи не прихильників України зробити критичні заяви. Але потрібно згадати, що Вишеградська четвірка це найбільші прихильники України в ЄС. Стаття Карла Біта і його заява Міністр закордонних справ Швеції. Швеція найбільший прихильник України в ЄС, куди дивиться держава – додав Г.Немиря.

  Попередній матеріал
  Савченко:Гривня «тотально» залежна від інших валют
  Наступний матеріал
  Кемерон відкликав депутатів із літніх канікул
  Теги: