Савченко:Гривня «тотально» залежна від інших валют

  Наша держава перейшла на захист фінансових структур. Взяла на себе великі зобов’язання і вчасно не виконує їх. Потрібно звертати увагу на приватний сектор, допомагати, допомагати малому і середньому бізнесу. Треба стимулювати акредитування, щоб запрацювала економіка.

  «Потрібно переходити до агітування інфляції. Все має показувати інфляція. Центральний банк має відповідати за інфляцію і люди мають уже мислити не курсами а процентами зростання цін. Чому небезпечна політика стабільного курсу? Це значить відсутність політики. Це значить ми ідемо за політикою інших країн. Падає долар-ми падаємо разом з ним, зростає-ми зростаємо разом з доларом. І часто цикли наші не співпадають. Насправді це небезпечна політика, і думаю, що наш уряд через декілька місяців, сподіваюсь, буде переходити до іншої політики, монетарної політики на стабілізацію цінову», заявив Олександр Савченко заступник міністра фінансів (2009-2010 рр.) в ефірі «5 каналу»

   

   Ринки падають, які із нами мало пов’язані. А Німеччина зростає, Китай зростає, Росія зростає – це наші природні ринки збуту – додав він.

  Попередній матеріал
  Ілляшенко:«Глобальна економіка» не піддається таким гігантам як США, Китай, Бразилія…
  Наступний матеріал
  Немиря:Національні інтереси врятують Україну від занепаду
  Теги: