Петро та Марина Порошенки
Петро та Марина Порошенки 5 канал

"Нехай у кожну родину завітає дух злагоди і любові": Петро та Марина Порошенки привітали українців з Різдвом

Читайте по-русски
П'ятий президент закликав не забувати про тих, завдяки кому панує мир на більшості території України – про воїнів-захисників

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко разом із дружиною Мариною привітали українців з Різдвом Христовим за юліанським  календарем.

Петро Порошенко наголосив: "Вірю, що Христос народжується в серці кожного з нас. І не лише 25 грудня чи 7 січня, а щодня. Щоразу, коли ми своїми думками, словами і справами даруємо один одному любов і тепло. Зібравшись на Святвечір, вітаючи колядками – від сьогодні аж до Йордану – пам'ятаймо про тих, завдяки кому на більшості території України панує мир. Про наших воїнів-захисників. Нехай береже їх Господь, як і всю нашу Україну!"

Також нагадав, як рівно рік тому Православна церква України отримала Томос про автокефалію.

"Відтоді наша Церква зростає й міцніє. Її визнають інші помісні Церкви. Як би чорнодушна Москва не захлиналася у безсилій злобі – а правда торжествує. Нехай у кожну родину завітає дух злагоди і любові. У тих, хто зустрівся з труднощами, нехай знайдуться сили їх подолати", – зазначив п'ятий президент.

Нагадаємо, сьогодні предстоятель Православної церкви України Епіфаній проводить різдвяне богослужіння у Михайлівському соборі.

Попередній матеріал
Всенічне бдіння з нагоди Різдва Христового
Наступний матеріал
Не послаблювати тиск, поки не звільнять усіх: ексбранці Кремля звернулися до світової спільноти
Loading...