Максим Нефьодов
Максим Нефьодов 5 канал

Нефьодов про критику від Дубінського: Сприймаю це як медаль за реформи

Читайте по-русски
"Я тут не для того, щоб комусь сподобатися", – наголосив чиновник

Голова Митної служби Максим Нефьодов прокоментував конфлікт з одіозним народним депутатом Олександром Дубінським – у ефірі "5 каналу" зізнався, що вважає це за комплімент.

"У Олександра Дубінського, як у народного обранця, звичайно є право на власні політичні переконання. Він їх яскраво висловлює як стосовно моєї особи, так і стосовно реформи Prozorro, і стосовно медичної реформи і Уляни Супрун, так і стосовно генерального прокурора Руслана Рябошапки… Чесно кажучи, я навіть сприймаю це як якусь таку медаль", – зауважив Нефьодов.

І уточнив: "Напевно за реформи, медаль за реформи. Якщо тебе критикують в такому вигляді – напевно, це означає, що все-таки ми кудись рухаємося. Але ще раз кажу, я поважаю право кожного депутата ставити мені критичні запитання і вважаю це нормальною частиною своєї роботи. Я тут не для того, щоб комусь сподобатися, я маю бути підзвітним, звичайно".

Дивіться також повне інтерв'ю:

Нагадаємо, члени податкового комітету ВР, звинувачені в корупції, висловили своє незадоволення реформами Нефьодова на митниці.

Попередній матеріал
"Інформаційний день": голова Митної служби Максим Нефьодов
Наступний матеріал
Виступ Петра Порошенка на Львівському безпековому форумі 2019 – відео
Loading...