Роман Труба
Роман Труба Радіо Свобода/Andriy Dubchak

НАЗК почало повну перевірку декларації директора ДБР Труби – яка причина

  Прокуратура підозрює Романа Трубу у внесенні неправдивих відомостей до е-декларації за минулий рік

  Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку декларації директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби. Про таке повідомляє прес-служба відомства.

  Як стало відомо, столична прокуратура направила до НАЗК лист щодо відображення Романом Трубою недостовірних відомостей у декларації за 2017 рік.

  "Таким чином, зазначена декларація підлягає повній перевірці", – пояснили в Агенції.

  Водночас у НАЗК обіцяють почати повну перевірку декларації за 2017 рік, поданої завідувачем сектора контролю за обігом марок акцизного податку Головного управління ДФС у Вінницькій області Михайлом Новіковим.

  Також продовжено термін повної перевірки е-декларацій, які були подані суддею Дружківського міськсуду Донецької області Геннадієм Молібогою за 2015 рік (виправленої), а також за 2016 та 2017 роки на додаткові 30 календарних днів.

  Довідково: проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади у листах, зверненнях чи скаргах, в яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувалися конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

  Попередній матеріал
  У чотири РДА призначено нових чільників
  Наступний матеріал
  "Лежать просто неба": бойовики не дають ЗСУ вивезти тіла цивільних, що загинули в Золотому
  Loading...