Роман Труба
Роман Труба Радіо Свобода/Andriy Dubchak

"Я – людина аполітична": директор ДБР відкидає чутки про зв'язки з політиками у ВР

  Голова новоствореного відомства каже, що всі зустрічі з народними обранцями відбуваються у стінах парламенту

  Директор ДБР Роман Труба заявляє, що до політики стосунку немає взагалі. Про таке він заявив в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

  "Я – людина аполітична. До 2014 року не мав стосунку до роботи в місті Києві. Після революції я був запрошений на роботу в Генеральну прокуратуру. За час роботи в Генеральній прокуратурі, а після того у приватній структурі, я не мав жодного стосунку до жодної політичної сили, яка на даний час існує в Україні", - запевняє Труба.

  На закиди ЗМІ щодо тісних зв'язків із керівництвом "Народного фронту", каже: з депутатами розмови веде лише щодо законодавчих питань.

  "Вже безпосередньо під час перебування на посаді директора Державного бюро розслідувань у зв’язку з необхідністю голосування за законопроекти, які є у Верховній Раді, я проводжу розмови, відповідаю на запитання депутатів, голів фракцій і проводжу відповідні зустрічі, але всі зустрічі відбуваються в стінах парламенту", - запевняє директор Державного бюро розслідувань.

  Крім того, посадовець наголошує, що нині старт роботи ДБР залежить від політичної волі нардепів у ВР. Тож Роман Труба закликає народних обранців не зволікати з ухваленням необхідних документів.

  "Я вже розпочав спілкування із головами фракцій, я буду спілкуватися з кожною фракцією. Я хочу подивитися в очі депутатам, аби вони мені відповіли на запитання, чому вони не хочуть запуску новоствореного правоохоронного органу", - зазначив голова відомства.

  Попередній матеріал
  Реформа децентралізації, ініційована Президентом, має сталу підтримку українців – Березенко
  Наступний матеріал
  Одеський припортовий завод повністю припинив роботу – яка причина
  Loading...