business.ua

Навчання "Захід-2017" схожі на підготовку до великої війни – генерал НАТО

  Генерал заявив, що у навчаннях нині задіяні від 70 до 100 тисяч військових

  Спільні масштабні військові навчання Росії і Білорусі "Запад-2017", які відбуваються з 14 по 20 вересня 2017 року, схожі на підготовку до великої війни. Про це заявив голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел, інформує литовське видання Delfi.

  "Загалом те, що ми бачимо, це серйозна підготовка до великої війни", – вважає генерал.

  Військовий додав: "Якщо дивитися на навчання так, як їх представляє Росія, хвилювань би не було. Але якщо дивитися на них більш широко, то у нас повинна бути стурбованість, оскільки ці навчання не повністю "прозорі".

  За словами генерала, Альянс активізував своє прагнення відновити військові зв'язки з Росією, щоб під час маневрів уникнути "небажаних потенційно можливих інцидентів".

  Павел зауважив: "У нас висока концентрація військових сил у країнах Балтії і в Чорному морі, тому потенційно виникнення інцидентів є досить високим через людські фактори або технічну помилку... Ми повинні бути впевнені, що не відбудеться ескалації конфлікту в результаті ненавмисних інцидентів".

  Генерал також нагадав, що Росія не дотримувалася встановленого принципу щодо маневрів. Він зауважив, що у Росії стверджують, що в навчаннях беруть участь близько 12700 військовослужбовців, однак, як заявив Петр Павел, у "Запад-2017" задіяні від 70 до 100 тисяч військових.

  Як повідомляв 5.UA, у міноборони Білорусі розповіли, коли війська РФ покинуть країну

  Попередній матеріал
  "Пригрозили вбити": невідомі побили члена "Харківського антикорупційного центру"
  Наступний матеріал
  Реінтеграція ОРДЛО: що не дає Президенту внести законопроект до Ради вже зараз