nk.org.ua

НАТО посилить допомогу Україні для реформування сектору оборони

  Представники держав-членів НАТО запевнили, що не визнають анексії Криму, і відповідальність за збройну агресію на Сході України лежить на Росії

  НАТО посилить допомогу Україні для реформування сектору національної безпеки й оборони відповідно до стандартів Альянсу. У цьому запевнили заступника міністра закордонних справ Вадима Пристайка під час його дводенного робочого візиту до штаб-квартири НАТО, інформує прес-служба Міністерства закордонних справ.

  Представники держав-членів НАТО запевнили, що не визнають анексії Криму, і відповідальність за збройну агресію на Сході України лежить на Росії. Тож санкції проти Російської Федерації продовжать до повного виконання Мінських угод. 

  Нагадаємо, Україна та Північноатлантичний альянс планують підписати домовленість про обмін таємною інформацією. Ця угода дозволить вивести на вищий рівень співпрацю України і Альянсу у сфері секретної інформації.

  Попередній матеріал
  Данилюк розповів, чи відбудеться підняття пенсійного віку у найближчий час – інтерв'ю
  Наступний матеріал
  ТОП-5 найпопулярніших відео: як зустріли Усика на Батьківщині, краса та стиль в АТО та потоп в Одесі
  Теги:
  Loading...

  Порошенко закликав НАТО включити Україну до Програми розширених можливостей

  Порошенко обговорив з генсеком НАТО реформи в оборонній сфері

  Делегація військових аташе з ЄС і НАТО відвідала зону АТО

  Діалог Україна-НАТО: Разом шукаємо нові методи протидії "гібрідній війні", яку РФ оголосила всьому цивілізованому світу - Геращенко

  Генсек НАТО: Альянс продовжить підтримувати Україну попри критику Росії

  5 канал - трансляція наживо