Військові НАТО
Військові НАТО 5 канал

НАТО перекидає на східний кордон Альянсу до 4 тисяч військових – Столтенберг

Альянс відповідає на дії РФ власним способом, але не віддзеркалює її кроки

У відповідь на збільшення сил Росії у Чорному морі НАТО посилить свою присутність у Румунії. Так, передбачається збільшення кількості військових на східному кордоні Альянсу до чотирьох тисяч осіб. Про це заявив Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг під час засідання Парламентської асамблеї НАТО в Бухаресті, передає "5 канал".

Зі слів Столтенберга, до багатонаціональної бригади входитимуть військовослужбовці 10 країн-членів. Очолять загін румунські військові.

Також планують збільшити кількість візитів військових кораблів НАТО до портів Румунії та Болгарії. Передбачають і посилення захисту повітряного простору над цими країнами. Нині його патрулюють літаки Канади та Італії.

"Ми відповідаємо на дії Росії власним способом, але аж ніяк не віддзеркалюємо її кроки. НАТО діє розсудливо, зважливо та передусім дбає про захист союзників. Головна ідея Альянсу – бути сильними, діяти як одне ціле та вміти чітко пояснити нашу позицію супротивникам. Ідея успіху – не спровокувати конфлікт, а запобігти йому", – наголосив генсек НАТО. 

Нагадаємо, напередодні Єнс Столтенберг заявив, що НАТО не хоче "нової холодної війни" з Росією. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Навчання батальйону НАТО в Латвії: як це було – фотогалерея

Попередній матеріал
В Угорщині заявили про намір ініціювати перегляд Угоди про асоціацію Україна-ЄС через реформу освіти
Наступний матеріал
Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки України
Loading...