Роман Насіров
Роман Насіров 5 канал

Насірову продовжили запобіжний захід ще на два місяці

Роман Насіров із рішенням суду не згоден і заявляє, що "незаконно відсторонений від посади"

Суд продовжив запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову ще на два місяці. Відповідне рішення ухвалив суд 19 січня, передає "5 канал". 

Згідно з рішенням суду, Насіров носитиме електронний браслет стеження до 19 березня.

"Я вважаю, що є всі підстави продовжити такий співрозмірний (на нашу думку, можливо, потрібен і жорсткіший, але ми маємо те, що ми зараз маємо) запобіжний захід. Такий захід є мінімально співрозмірним із тим, який необхідний для застосування до особи, обвинувачуваної у вчиненні такого злочину, який спричинив саме такі наслідки матеріального характеру", – зазначив на суді прокурор САП Роман Симків.

Натомість адвокати відстороненого очільника ДФС наполягали, що причин продовжувати запобіжний захід немає. Мовляв, Насіров не порушував закону та впливу на свідків немає. Наполягає на цьому і сам підозрюваний.

"Я незаконно, усупереч Конституції відсторонений від посади вже дев'ять чи десять місяців. Хай вони його покажуть – немає ніякого паспорта! А це подання – нічого. Краще най Мінфін розкаже, що вони роблять, які реформи зробили", – заявив підозрюваний Роман Насіров.

Утім, суд відмовив захисникам Насірова.

Нині прокурори зупинилися на 54-ій сторінці обвинувального акта. Загалом їх – 700, тож цей процес може затягнутися на місяці. Роман Насіров, за даними слідства, завдав державі збитків на 2 млрд гривень. Сам посадовець винним себе не вважає і не бачить підстав для звільнення з посади.

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що Мінфін ініціює звільнення відстороненого голови ДФС Романа Насірова.

Попередній матеріал
Масштабна перестрілка в Одесі: у поліції розповіли деталі про нападника
Наступний матеріал
Десантники у крижаній воді: як військові пірнали до Йорданських купель
Loading...