Роман Насіров
Роман Насіров Федерація дзюдо України / Facebook

Мінфін ініціює звільнення відстороненого голови ДФС Романа Насірова

За словами очільника Мінфіну, Роман Насіров порушив закон про державну службу

Міністерство фінансів ініціює звільнення відстороненого голови ДФС Романа Насірова. Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні уряду, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

Утім, урядовцям розглянути це питання так і не вдалося. Багато про це говорилося на засіданні Кабміну, але міністр фінансів Олександр Данилюк не подав відповідне подання.

"Є підтвердження британської сторони, що в нього є британський паспорт. Це є порушенням закону про державну службу, і було рішення на нараді, що я зараз буду ініціювати питання і формально подання на звільнення до комісії вищого корпусу державної служби. Тобто ми розпочинаємо процес, і досить швидко, я впевнений, ми його завершимо", – заявив глава Мінфіну.

Водночас, очільник Кабміну зазначив: звільнення Насірова розглядатимуть у зазначеному порядку – лише після отримання подання.  

Нагадаємо, слідчі НАБУ завершили розслідування справи щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Детективи підозрюють голову ДФС у зловживанні владою під час особистого підписання рішень про розстрочення податкових боргів підприємствам з групи екс-депутата Олександра Онищенка. Вони фігурують у так званій "газовій справі Онищенка". За даними правоохоронців, дії Насірова завдали державі збитків на два мільярди гривень.

Попередній матеріал
Гройсман пригрозив звільненнями через неналежне прибирання снігу
Наступний матеріал
Гройсман обіцяє підвищити пенсії військовослужбовцям
Loading...