Роман Насіров
Роман Насіров Федерація дзюдо України / Facebook

Насіров поскаржився Європейському суду на незаконні дії НАБУ і САП

  За словами фіскала, Генеральною прокуратурою України вже відкрито низку кримінальних справ стосовно незаконних дій детективів НАБУ, прокурорів САП і суддів

  Відсторонений від виконання обов'язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подав скаргу до Європейського суду з прав людини на дії стосовно нього Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це Насіров написав на сторінці у Facebook.

  "Європейський суд прийняв скаргу на незаконні дії НАБУ і САП… ", – запевнив він.

  За словами Насірова, у своїй скарзі він вказує на те, що його затримання антикорупційними органами і подальші дії правоохоронців суперечать чинному законодавству.

  "Моя скарга до Європейського суду з прав людини має переконливу доказову базу, яка свідчить про незаконність мого затримання, незаконні дії в суді при обранні запобіжного заходу, тиск на правоохоронців і суд, незаконне позбавлення мене волі", – додав Насіров.

  Він також повідомив про те, що Генеральною прокуратурою України вже відкрито низку кримінальних справ стосовно незаконних дій детективів НАБУ, прокурорів САП і суддів.

  Як повідомляв 5.UA, слідчі НАБУ завершили розслідування справи щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Йому вже вручили остаточну підозру. Детективи НАБУ підозрюють голову ДФС у зловживанні владою під час особистого підписання рішень про розстрочення податкових боргів підприємствам з групи екс-депутата Олександра Онищенка. Вони фігурують у так званій "газовій справі Онищенка". За даними правоохоронців, дії Насірова завдали державі збитків на 2 мільярди гривень.

  Попередній матеріал
  Сподіваємося на ефективні кроки нового керівника УЗ щодо зниження корупції – директор центрального ГЗК
  Наступний матеріал
  Біля кордонів Латвії знову зафіксували корабель ЗС РФ
  Loading...

  Обидва - до СІЗО: яке рішення ухвалив суд щодо двох ключових фігурантів справи "Стіна"

  Вдягав чи не вдягав браслет: що вирішив суд у справі нардепа Полякова

  Розгляд клопотання САП про стягнення застави в дохід держави через з невиконанням ухвали суду Поляковим

  Ситник: Суди саботують розгляд корупційної справи щодо ОПЗ

  Чому оформлені НАБУ справи досі не пройшли через суд – ексклюзивне інтерв’ю із Артемом Ситником

  Оскарженню не підлягає: як суд за одну хвилину розглянув апеляцію Розенблата