Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба 5 канал

"Наша країна завдяки Майдану пішла абсолютно іншою траєкторією" – Кулеба про масові затримання в Росії

Читайте по-русски
Масові затримання в РФ – це те, до чого готували Україну, втягуючи у "митні союзи", каже дипломат

Не можна говорити про нормалізацію відносин із Росією, поки та не піде з окупованих земель України, але при цьому слід підтримати тих росіян, які прагнуть демократичних змін у своїй країні – так голова МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував масові затримання людей в РФ, що прокотилися після ув'язнення Олексія Навального. Свою думку дипломат пояснив у студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Щодо заяви самого Навального про "російський Крим" міністр сказав: "Бутерброд доведеться повернути цілим і неушкодженим", маючи на увазі, що Крим має обов'язково повернутися під контроль Києва.

"Ми підтримуємо тих росіян, які прагнуть демократичних змін у своїй країні. Тому що ми розуміємо, що демократична Росія буде більш безпечним сусідом для України. Поки не відбудеться повна деокупація українських територій, відновлення нашого суверенітету, про нормалізацію відносин не можна з Росією говорити, але зараз треба підтримати тих, хто стоїть на захисті справи демократизації. А Олексій Навальний став просто приводом до цих процесів", – пояснив свою позицію Кулеба.

Дипломат наголосив, що події Євромайдану змінили українців і навчили людей захищати себе.

"Я завжди з вдячністю згадую Майдан. Майдан, який зробив нам щеплення від ось такого ставлення влади до людей, як до тварин. Наша країна завдяки Майдану пішла абсолютно іншою траєкторією. Ми розвиваємося як демократична країна, де права людини поважаються. А це (приклад Росії, – ред.) – те, до чого нас готували, втягуючи в митні союзи й інші проросійські об'єднання", – наголосив Кулеба.

Повний випуск ток-шоу "Велика політика" дивіться тут:

Попередній матеріал
США в телефонній розмові пообіцяли підтримувати Україну в економічній та військовій сферах – Кулеба
Наступний матеріал
В Одеському зоопарку народилося рідкісне оленя
Loading...