5.ua

Нардепи затвердили порядок денний – і розійшлись [відео]

  Водночас, парламентарії не підтримали внесення до порядку денного проекту постанови про призначення позачергових виборів мера Києва. За це проголосувало всього 199 депутатів, з них – лише один регіонал. Поки що немає у розкладі і законопроектів, які могли б вирішити долю Юлії Тимошенко. За словами регіонала Володимира Олійника, якщо його колеги сьогодні подадуть такий документ до профільного комітету, то розглянути його в сесійній залі можна буде завтра. Натомість, у «Батьківщині» такі заяви називають блефом і продовжують вимагати від Президента звільнення екс-прем’єра.

  Григорій Немиря, народний депутат, ВО "Батьківщина": «Час для димових завіс, шантажу, обману, блефу і розмов – минув. Зараз настав час відповідальності і дій». 

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Якщо вони думають про здоров’я свого лідера – то повинні йти на компроміси. Якщо там немає питання здоров’я, а є інші питання – наприклад, уникнення відповідальності – то хай скажуть про це чесно».

  Тим часом, поліпшити свої знання української мови закликав колег позафракційний депутат Олесь Доній. Із парламентської трибуни він запропонував усім охочим записуватися у безкоштовну групу вивчення української. Однак, ця ідея не всім стала до вподоби.

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: «Будь ласка, ми допоможемо, безкоштовна група. Проявіть бажання. Отож, гасло програми – "Навчи друга розмовляти українською!". Слава Україні!»

  Ірина Геращенко, народний депутат, "УДАР": «Я особисто приєднуюсь до ініціативи Олеся Донія і записуюсь перша в групу цю, безкоштовну, української мови, бо немає такого депутата в цій залі, якому б не потрібно було б краще знати українську мову».

  Володимир Новінський, народний депутат, Партія регіонів: «Я к нему обращусь за помощью, пусть мне подыщет хорошего учителя».

  Вадим Колісніченко, народний депутат, Партія регонів: «Для Дония это нужно. Это, как комплекс неполноценности. Он его преодолевает. Я думаю, это детские страхи».

  Попередній матеріал
  10 одеських депутатів наважились звернутись до голови ОДА на захист Маркова [відео]
  Наступний матеріал
  Росспоживнагляду не вдається знайти недоліки у роботі «Рошен»
  Теги:
  Loading...