5.ua

Нардепи так і не сформулювали закон про лікування в’язнів – продовжать завтра [відео]

  Робоча група, яка опрацьовує законопроекти щодо можливості лікування засуджених, зокрема і Юлії Тимошенко

  Однак, прогрес у роботі все-таки є. Парламентарії підтримали положення про те, що суд може ухвалити рішення про виїзд засуджених на лікування за кордон тільки на підставі висновку пенітенціарної служби і українських та іноземних лікарів. Також члени робочої групи визначили термін такого лікування. Він складатиме рік із можливістю подовження на такий самий строк. Згодом запал працювати у депутатів згас.

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Постійно збивають робочу групу з того алгоритму. Ми просунулись хоча би на крок, але я ще раз кажу, якщо вносяться нові пропозиції щодо змін до законодавства, ми повинні їх розглянути».

  Андрій Кожем’якін, народний депутат ВО «Батьківщина»: «Ніякого законопроекту їм не потрібно. Вони опрацьовують інструкцію, стратегію, тактику і завдання відтягування часу. Вони не хочуть голосувати цей законопроект, щоб він був взагалі в четвер. Їм поставлене завдання: поки йдуть торги там, наверху – звичайно, що вони тут тягнуть час. Ну, на жаль, ми приймаємо у цьому фарсі участь».

  Попередній матеріал
  Зоозахисники: влада не виконує зобов’язань із захисту тварин [відео]
  Наступний матеріал
  Санкт-Петербурзький суд уже звільнив під заставу 12 екологів
  Теги:
  Loading...