5.ua

Санкт-Петербурзький суд уже звільнив під заставу 12 екологів

  Російська Феміда стрімко звільняє під заставу членів екіпажу судна «Арктик Санрайз». Приморський суд Санкт-Петербурга постановила звільнити з-під варти вже 12 грінпісівців.

  Рішення про перші звільнення під заставу у розмірі 2 мільйони рублів за людину суд ухвалив напередодні щодо трьох росіян, а сьогодні затвердили щодо ще дев'яти активістів: громадян Франції, Фінляндії, Італії, Польщі, Канади, Аргентини, Бразилії та Нової Зеландії. Єдиним, кому продовжили термін арешту, став австралійський радист Колін Расселл. За рішенням суду, він має пробути у СІЗО до кінця лютого наступного року.

  Зауважимо, що 11 років тому Австралія заарештувала російське судно «Волга» та його екіпаж, однак після рішення Міжнародного трибуналу з морського права відпустила його. Вердикт щодо законності арешту криголама та екіпажу «Арктик Санрайз» у цьому ж трибуналі оголосять 22 листопада.

  Сергій Голубок, адвокат: «Мы считаем, что уголовного дела этого в принципе быть не должно. Но сегодня суд этого вопроса не решал. Суд решал вопрос о мере пресечения. И мы считаем, что любая мера персечения, не связанная с лишением свободы, адекватна той ситуации, которая сложилась на данный момент».

  Попередній матеріал
  Нардепи так і не сформулювали закон про лікування в’язнів – продовжать завтра [відео]
  Наступний матеріал
  Подвійний теракт біля посольства Ірану в Бейруті – є жертви (оновлено)
  Теги:
  Loading...