5.ua

Зоозахисники: влада не виконує зобов’язань із захисту тварин [відео]

  В Україні товариство діє рівно 20 років. За словами фахівців, закон "Про захист тварин від жорстокого поводження" не виконують і бездомних чотирилапих продовжують убивати. Також не дотримуються міжнародної конвенції про захист тварин, яку Україна ратифікувала цього року. Натомість, дедалі популярнішим стає рух доґхантерів – людей, які мучать та вбивають тварин і через інтернет популяризують жорстоке поводження з ними. За місяць лише в столиці таких випадків зафіксували близько тисячі. Влада на вимоги зоозахисних організацій контролювати виконання законів – не реагує.

  Тамара Тарнавська, президент товариства захисту тварин «SOS»: «Куди вже звернення? В мене вже тут мозолі відбиті на руках від того написаного. І принцеси зверталися, і принци зверталися – всі писали, і що влада українська відповідала? Що «будемо робити». І шо? Продовжуються вбивства, отруєння і так далі, і так далі».

  Бернадетте Рішар, представник товариства захисту тварин «SOS»: «Вирішення проблеми не прийде з Європи, проблему з безпритульними тваринами ви маєте вирішити самі. Куріть на пачку цигарок у тиждень  менше, на один раз менше сходіть в ресторан – і на ці гроші, як і європейці, допомагайте безпритульним тваринам».

  Попередній матеріал
  Новий вибух газу на Дніпропетровщині – цього разу без жертв
  Наступний матеріал
  Нардепи так і не сформулювали закон про лікування в’язнів – продовжать завтра [відео]
  Теги:
  Loading...