Володимир Кальцев
Володимир Кальцев 5 канал

Нардеп від ОПЗЖ 9 разів за день "прокнопкодавив" у ВР – як сам це пояснює

Читайте по-русски
Це є рекордом "кнопкодавства" в Раді ІХ скликання

Нардеп Володимир Кальцев із "Опозиційної платформи – За життя" під час учорашнього засідання Верховної Ради дев'ять разів порушив процедуру особистого голосування. Про це повідомляє громадський рух "Чесно".

Натепер це є рекордом "кнопкодавства" в Раді ІХ скликання. За даними руху, Кальцев натискав кнопку за свого колегу-мажоритарника від ОПЗЖ Олександра Пономарьова 9 разів: 8 разів за правки до законопроєкту про Державне бюро розслідувань та 1 раз – під час реєстрації депутатів на вечірнє засідання.

На відео видно, як Кальцев прикриває ліву руку аркушем паперу. Обидва депутати родом із Запорізької області. 14 листопада рух "Чесно" зафіксував, як Пономарьов голосував замість Кальцева.

Журналісти "5 каналу" взяли коментар у Кальцева і ось що він сказав: "Не вісім, не дев'ять, а кілька разів. Він вийшов у кулуари, а я проголосував, були правки. – А він вас просив? – Ні, він мій товариш, що сидить поруч зі мною. – А ви знаєте, що це порушення регламенту? – Знаю. – І каятися будете? – Буду, каюсь, каюсь". 

Як повідомляв 5.UA, у Раді є система проти "кнопкодавства", але Разумков хоче іншу, за пів мільярда. 

Попередній матеріал
Пожежа в одеському коледжі: вогонь вдалося локалізувати – включення з місця події
Наступний матеріал
Ускладнень немає: у КМДА повідомили, коли запрацює Шулявський міст