5 канал

Нардеп від БПП: На сьогодні для зняття депутатської недоторканності у ВР немає достатньої кількості голосів

Закон, який не дає можливість депутату втекти до того, як його заарештують, 226 голосів у парламенті збере, впевнений Олександр Бригинець

На сьогодні для зняття депутатської недоторканності в парламенті немає достатньої кількості голосів. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Бригинець.

"Для того, щоб позбавити депутата депутатської недоторканності, потрібно 300 голосів. Сьогодні цих 300 голосів немає", - сказав він.

"Я пам'ятаю, як в минуле скликання, коли я був депутатом, ми проголосували щось там в першому читанні і потім всі сміялися й казали "та, це популізм", другого читання ніколи не буде", - нагадав Бригинець.

Нардеп переконаний, що за закон, який не дає можливість депутату втекти до того, як його заарештують, набере у парламенті необхідну кількість голосів.

"Це може відбутися (ухвалення закону про зняття депутатської недоторканності - 5.ua), якщо будуть вже призначені нові вибори, то перед цими новими виборами депутати, які вже втрачають свої депутатські повноваження? зможуть за це проголосувати. А от за цей закон, який не дає можливість депутату втекти до того, як його заарештують, от такий закон, я впевнений, 226 голосів знайде", - зауважив народний обранець.

Нагадаємо, ГПУ клопотатиме про зміни до Регламенту ВР, щоб внести подання на позбавлення недоторканності деяких депутатів.

Попередній матеріал
Парубій: Російські окупаційні війська в Криму – явище тимчасове
Наступний матеріал
Суд Панами ухвалив рішення про арешт Каськіва – ГПУ

Депутати звільнили понад півтисячі суддів

Петренко розповів, як деякі депутати захищають статки Януковича – інтерв’ю

Опубліковано список депутатів, що отримали компенсацію від держави

Експерт озвучив прізвища депутатів-спільників у справі Єфремова

Парубій повідомив, яке питання стане першим для депутатів після закінчення канікул

5 канал - трансляція наживо