slovoidilo.ua

Нардеп Онищенко подав до суду на ГПУ та НАБУ - документ

Олександр Онищенко вимагає спростування інформації

Народний депутат Верховної Ради Олександр Онищенко подав позов до Печерського районного суду Києва проти ГПУ та НАБУ про захист честі і ділової репутації. Текст заяви є у розпорядженні Української правди.

Так, у позові нардеп вказує, що 15 червня під час брифінгу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав його організатором злочинної схеми. Онищенко вважає, що ця інформація є недостовірною і вимагає її спростування.

"Поширена на брифінгу в стверджувальній формі недостовірна інформація про позивача вказує на вчинення Позивачем протиправних дій, які чинним кримінальним законодавством кваліфікуються як злочин, та дискредитує Позивача в очах оточуючих <…> порушує його право на повагу до честі, гідності та ділової репутації", - йдеться в документі.

Згідно із законом, відповідачем у випадку поширення інформації, яку подає посадова чи службова особа під час роботи, є юридична особа. Оскільки Холодницький є заступником генерального прокурора та керівником САП, то позов подано проти ГПУ.

Додамо, Антикорупційний прокурор Назар Холодницький вважає, що народний депутат Олександр Онищенко зараз поводиться самовпевнено, тому що не засідає Верховна Рада.

Попередній матеріал
В Одесі дотла вигоріла маршрутка, водій вистрибував на ходу
Наступний матеріал
Вселенський патріарх Варфоломій отримав звернення ВР про автокефалію УПЦ - Парубій

Грицак розповів про роль Медведчука у переговорах й справу проти його партії

Онищенко прийшов до НАБУ

Командир Онищенко заявив про створення нового спецбатальйону "Шахтарськ"

Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні