5 канал

Нардеп Береза: Реваншу регіоналів не буде - у нас достатньо громадян для плану "Б"

Реваншу регіоналів не буде - у нас достатньо громадян для плану "Б" і це не сценарій "громадянської війни". Таку думку висловив український військовик, командир полку спеціального призначення "Дніпро-1", народний депутат Юрій Береза.

У московській телепропаганді він – "злетівший з котушок" кіллер-депутат, який хоче "концтаборів для ватників". У минулому – професійний військовий, який у 2003 році у ранзі майора покинув Збройні Сили. Події Євромайдану у Дніпрі нашого гостя Юрія Березу повернули у стрій: став спочатку комендантом, а потім – керівником Штабу національного захисту у Дніпрі. З московською інтервенцією саме на базі Полку нацзахисту був сформований спецбатальйон, а згодом полк МВС "Дніпро-1", а Юрій Береза став його командиром. Кавалер ордена Богдана Хмельницького III ступеня. Нині – депутат і заступник керівника фракції "Народного фронту".

Про сценарії реваншу і чому нахабніють вілкули-шуфричі, про непокараних злочинців і гібридний парламентаризм, чому не введено візовий режим з Московією і чому недоторканні депутати капітулюють перед агентурою московської церкви. Нам буде про що почаювати! Зустрічаємося нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Забракло браслета": Печерський суд відпустив ще одного податківця-корупціонера
Наступний матеріал
Авдіївка знову під вогнем з "Градів", розтрощило чотири будинки – штаб АТО
Loading...